![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/10/1-0007NOK-Hyzhnyak.jpg)
Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України організувало зустріч чемпіона світу та Європи з боксу полтавця Олександра Хижняка з учнями Кошманівської школи Машівського району. Спілкування відбулося в межах проекту #OlympicLab (“Олімпійська лабораторія”), який реалізує НОКУ. Ця ініціатива, що стартувала минулого року, знайомить учнівську молодь з олімпійським рухом, Олімпійськими іграми, видатними спортсменами України і світу, пропагує […]