Рекламодавцю

До уваги юридичних та фізичних осіб

  • Для публікації оголошень викликів відповідачів до суду − необхідно принести за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115, каб. № 2 (рекламний відділ), або направити текст оголошення (чи копію Ухвали суду з текстом публікації) за підписом судді та з печаткою по факсу (0532) 56-21-01, або скан-копію відповідних документів на електронну адресу: zoryapolt@gmail.com (у разі потреби редакція може запросити оригінали згаданих документів).
  • Не забудьте вказати свої контактні дані: мобільний телефон та номер факсу, на який необхідно буде відправити рахунок (якщо направляли текст оголошення по факсу). Протягом дня отримуєте рахунок з реквізитами на електронну пошту або по факсу та сплачуєте його в будь-якому комерційному банку. Після оплати необхідно звернутись до відділу реклами за тел.: (0532) 56-97-16, 0504044101, або написати листа на адресу: zoria-reklama@ukr.net та уточнити дату публікації вашого оголошення.
  • Юридичним особам − платникам ПДВ необхідно також надати копію свідоцтва платника ПДВ.
  • Для друкування оголошень про втрату документів необхідно надати заяву з текстом публікації та копію документа, що підтверджує особу.
Print Friendly, PDF & Email