Передплата

“Зоря Полтавщини” – газета, що береже традиції 
і йде в ногу з часом

Нам – 179!
Наша газета – для всіх і кожного

Передплатна ціна “Зорі Полтавщини”-2017 для передплатників пільгових категорій (передплатний індекс – 49211) нині становить на:
1 місяць – 20,00 грн,
3 місяці – 60,00 грн,
6 місяців – 120,00 грн,
9 місяців – 180,00 грн,
12 місяців – 240,00 грн.
Передплатна ціна для інших передплатників, установ та організацій (передплатний індекс – 61131) становить на:
1 місяць – 25,50 грн,
3 місяці – 76,50 грн,
6 місяців – 153,00 грн,
9 місяців – 229,50 грн,
12 місяців – 306,00 грн.

Індекс для передплатників за межами області – 23534.Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із “Зорею Полтавщини”!

Увага: акція!
На прохання жителів області редакція Всеукраїнської громадсько-політичної газети “Зоря Полтавщини” продовжує акційну передплату видання зі значною знижкою на найбільш популярний – п’ятничний – випуск видання із додатками.
Передплатна ціна для передплатників лише п’ятничного номера (передплатний індекс – 1133) становить на:
1 місяць – 10,00 грн,
3 місяці – 30,00 грн,
6 місяців – 60,00 грн,
9 місяців – 90,00 грн,
12 місяців – 120,00 грн.
Будьмо разом!

Вигідно. Зручно. Оперативно
Оголошується передплата на електронну версію “Зорі Полтавщини”

Шановні друзі!
Враховуючи численні побажання читачів нашого часопису, редакція оголошує передплату на електронну версію “Зорі Полтавщини”. Передплатник на свій e-mail зможе отримувати повноцінну електронну версію кожного номера газети, який буде надходити у форматі PDF – доступному для користувачів Internet.
Одна з головних переваг – оперативність. Передплатник електронної версії матиме змогу ознайомитися зі свіжим номером “Зорі Полтавщини” значно раніше, ніж передплатники паперових примірників. Доставка не залежатиме від примх поштовиків, чиї послуги дорожчають. Електронне розсилання відбуватиметься в день виходу газети (вівторок і п’ятницю).
Для оформлення передплати треба направити заявку на поштову адресу “Зорі Полтавщини” (36000, м. Полтава, вул. Пушкіна, 115) або e-mail редакції (zoryapolt@gmail.com). У заявці необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові; поштову й електронну (e-mail) адреси; контактний телефон; з якого числа і на який період (місяць, квартал, рік) оформляється передплата. Юридичні особи також мають вказати свою повну назву, код ЄДРПОУ.
Передплату газети можна оформити як на поточний період, так і на наступний, 2018-й, рік (до речі, вартість останньої в мережі “Укрпошти” зросте), та передплатити архів газети (номери за минулі місяці 2017 року). На ваш
e-mail буде надіслано рахунок для оплати. Електронна доставка видання починається після отримання редакцією підтвердження оплати рахунку. Вартість передплати на місяць для фізичних осіб – 20 гривень, для юридичних –
25 гривень 50 копійок. За довідками звертайтеся на електронну адресу редакції або за телефоном 050-304-64-89.
Дорогі читачі! Наша електронна передплата виключає поштові незручності й обмеження. Вам також не треба буде оплачувати вартісну послугу за оформлення квитанції на передплату.
Будьте завжди з нами. “Зоря Полтавщини” – газета, яка крокує в ногу з часом і залишається вірною своїм традиціям!

“Зоря Полтавщини” – спадкоємниця “Полтавських губернських відомостей”, які побачили світ 15 квітня  1838 року. Це було перше періодичне видання з часів існування Полтави та її регіону. І нині вже Всеукраїнська громадсько-політична газета “Зоря Полтавщини” залишається провідним часописом області. Вона має найбільший тираж (щомісячний наклад становить 350 тис. примірників) і найширше коло читачів (тільки постійних передплатників газети близько 20 тисяч). Великою популярністю користуються також додатки “Порадниця”, “Доброго вам здоров’я”, “Зустріч”, “Сім’я”, “Ситуація”, “Сійся, родися…”. Високий авторитет “Зорі Полтавщини” та її додатків забезпечує своїми актуальними й читабельними матеріалами колектив журналістів-професіоналів. Серед них – заслужені журналісти України, письменники, лауреати престижних журналістських і літературних премій. “Зоря Полтавщини” завжди займає принципову, об’єктивну і неупереджену позицію.

Print Friendly, PDF & Email