“Шахтар” – “Ворскла” – 1:2

Полтавська “Ворскла” у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України з футболу зустрічалася на виїзді із донецьким “Шахтарем”. Нагадаємо: у першому поєдинку наші земляки поступилися – 0:4. Тож вийти у наступний раунд змагань – завдання практично непосильне для полтавців. Утім “Ворскла” прагнула реабілітуватися перед вболівальниками за дошкульну поразку. І “зелено-білим” це вдалося. “Шахтар”, що грав неосновним складом, з перших хвилин захопив ініціативу, притиснувши “ворсклян” до карного майданчика. Але гостроти біля воріт Непогодова не спостерігалося, удари “гірників” блокували захисники “Ворскли”. Ближче до середини тайму гості взагалі перевели гру на половину поля суперника. На 28-й хвилині рахунок відкрив “ворсклянин” Хльобас, який майстерно виконав штрафний удар. У другій половині зустрічі суддя призначив пенальті у ворота полтавців, яке реалізував Бернард, – 1:1. За дві хвилини до закінчення поєдинку Хльобас оформляє дубль – 1:2. Вольова перемога “Ворскли”. Але за результатами двох зустрічей (5:2) у півфінал виходить “Шахтар”.
У кубковій зустрічі за наших земляків грали: Непогодов, Сімінін, Даллку, Довгий, Скляр (Ткачук, 57), Ковпак (Сапай, 46), Чеснаков, Коломоєць, Пердута (Квасний, 78), Хльобас, Ребенок.