![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_0179.jpg)
Здобутки, проблеми і перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад, вдосконалення розвитку агропромислового комплексу та розвиток дорожнього господарства області. Такими були головні питання порядку денного виїзного розширеного засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося у залі засідань Центру органічного землеробства ПП “Агроекологія” села Куйбишеве Шишацького району. Вів роботу зібрання голова ОДА Валерій Головко. У колегії взяли участь голова обласної […]