![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_00171-2-2.jpg)
Кременчук став першим на Полтавщині містом, де вже працює власна патрульна поліція. У суботу, 27 лютого, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку поліцейські урочисто присягнули на вірність українському народові. Приймала присягу керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе. Звертаючись до молодих спіробітників новоствореного управління патрульної поліції Кременчука і вітаючи їх із початком виконання службових обов’язків, вона […]