Путівку до чвертьфіналу здобуто в овертаймі

Кубкова зустріч в 1/8 фіналу полтавської “Ворскли” із донецьким “Олімпіком” була не тільки ювілейною для команд – десятою, а й дуже напруженою. З перших хвилин футболісти обох клубів намагалися заволодіти ініціативою. “Ворсклянам” це майже вдалося. Але втілити перевагу у забитий м’яч “зелено-білі” не зуміли ні в першому, ні в другому таймах. Таким чином поєдинок перейшов у овертайм, де й були нарешті поставлені всі крапки над “і”. На 104-й хвилині Шарпар і на 109-й Кулач вирвали для “Ворскли” перемогу, а відтак – і путівку до чвертьфіналу (2:0).
Кольори полтавської команди захищали: Шуст, Ребенок, Даллку, Чижов, Кравченко (Кулач, 74), Коломоєць, Матвієнко, Одарюк (Кадимян, 61), Шарпар (Ткачук, 113), Скляр, Пердута.