“Зірка” – “Ворскла” – 1:0

У матчі чергового туру Прем’єр-ліги полтавська “Ворскла” грала у Кропивницькому із місцевою “Зіркою”. Із перших хвилин зустрічі наші земляки стали активно шукати підступи до воріт господарів. Втім “Зірка” не тільки стримала натиск, а й відповідала короткими контратаками. В одній з них, на 19-й хвилині, екс-ворсклянин Чичиков засмутив полтавського голкіпера Ткаченка – 1:0. Далі наші земляки докладали багато зусиль, щоб врятувати гру і здобути бодай одне очко. Але всі їхні потуги, на жаль, виявилися марними. Рахунок залишився незмінним. Отож прикра поразка на виїзді.
У звітній зустрічі за “Ворсклу” грали: Ткаченко, Ребенок, Даллку, Чижов, Кравченко (Загорулько, 85), Коломоєць, Матвієнко, Шарпар, Кулач (Одарюк, 66), Кадимян, Пердута.
Результати інших матчів чотирнадцятого туру: “Шахтар” – “Сталь” – 1:1, “Зоря” – “Олександрія” – 2:2, “Верес” – “Олімпік” – 1:1, “Карпати” – “Динамо” – 1:1.
Матч “Чорноморець” – “Маріуполь” відбувся у понеділок, 30 жовтня, ввечері, коли газету вже було здано до друку.