![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/07/P6230063.jpg)
Смарагдовими килимами кукурудзи, золотавими ланами пшениці, яскравими соняшниковими обріями зустрічав нас Новосанжарський край, де хлібороби чи не найпершими в області розпочали збирання цьогорічного врожаю ранніх зернових культур. Одними з перших у районі вивели в поле зернозбиральні комбайни працівники агрооб’єднання “Чиста Криниця”, засновником якого є депутат обласної ради Юрій Якович ЛЕБЕДИН. Варто зазначити, що всі 6 […]