![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/03/DSC03979.jpg)
Сучасні технології не стоять на місці, й альтернативна енергетика здобуває все більше прихильників. Люди хочуть користуватися новітніми розробками, що дають змогу мати автономне опалення, освітлення, підігрів води і не залежати від високих тарифів на енергоносії. Енергоефективність входить у наше життя в складний період. Вичерпні енергоресурси стрімко дорожчають, а використання відновлюваних знаходиться на початковому рівні – […]