![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/03/SAM_0141.jpg)
Кременчужанин Олександр Оловаренко зі своїми побратимами Антоном Ляховим, Артуром Мазилкіним, Анатолієм Власовим, Артемом Скирдою, Миколою Кучеренком, Олександром Туніком пліч-о-пліч пройшли Іловайський котел, Донецький аеропорт, виконували складні бойові завдання у Пісках, Опитному, Водяному, Авдіївці й багатьох інших гарячих точках буремного Донбасу. Йому і його товаришам довелося безліч разів перетинати “нульову” лінію й заходити далеко у сепаратистський […]