![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMGP0442.jpg)
Продовжуються традиції колективу редакції газети “Зоря Полтавщини” щодо поглибленого пізнання рідного краю, історичних і духовних пам’яток області, знайомства з виробничою діяльністю промислових підприємств та агроформувань. Напередодні свого професійного свята – Дня журналіста – зоряни побували в одному з кращих сільгосппідприємств області – ДП “ДГ імені Декабристів” Миргородського району. Змістовну й цікаву екскурсію виробничими підрозділами провели […]