![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_5676.jpg)
У середніх навчальних закладах Полтавщини пролунали останні дзвоники. Молодші учні відклали зошити й книжки до вересня й залюбки відправилися зі шкільних лінійок у літо – для них розпочалися найдовші й найулюбленіші канікули. У випускників попереду прощальний вечір і відповідальна пора продовження зовнішнього незалежного оцінювання знань та вступної кампанії. Із вітаннями до свята останнього дзвоника до […]