![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/05/IMG_4831.jpg)
Щороку у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи, наголошуючи на спільних цінностях та на спільній історії усіх націй континенту. В цей день у найбільших українських містах розгортаються етнічні міжнаціональні містечка. Представники різних країн презентують географію, культуру, традиції, облаштовують куточки національної кухні, проводять також вікторни з європейської тематики та мовні курси. *** У межах […]