![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/05/DSC_0129_-3.jpg)
Дев’ятий рік поспіль полтавці, як і всі українці, офіційно вшановують пам’ять жертв насильницького впровадження комуністичної ідеології в Україні. У 2007 році третій Президент України Віктор Ющенко своїм Указом оголосив третю неділю травня національним пам’ятним днем – Днем пам’яті жертв політичних репресій. Полтавщина – один із регіонів, який найбільше постраждав від тоталітарного режиму. Протягом 1937–1938 років […]