![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/12/IMG_1932.jpg)
Дитячим щебетом наповнюється академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя. У холі на лавах вмощується дітвора, тримаючи пакунки із солодощами. Зібравшись у коло, хлопчики й дівчатка плескають у долоні разом із казковим персонажем – Дзвоником. Утворюють “паровозик” і піднімаються сходинками на другий поверх. Групка дітлахів у червоних шапочках із білими китицями гуртом із Сорокою, […]