![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/12/IMG_8524.jpg)
Очолив обласну раду Олександр Біленький (“Блок Петра Порошенка “Солідарність”), першим заступником голови обрано Євгенія Холода (ВО “Батьківщина”). Третє пленарне засідання першої сесії сьомого скликання, що відбулося 4 грудня, пройшло нарешті результативно. У його роботі взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Олег Кулініч. Були запрошені голова ОВК Людмила Сердюк, заступники голови ОДА, міські […]