![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/02/P1280047.jpg)
Піднесення, тривога й розчулення панували біля Диканського райвійськкомату: родичі проводжали мобілізованих до Збройних сил України та добровольців, які виявили мужність служити Батьківщині зі зброєю у руках у найтяжчий і вирішальний для нашої нації час. Повертатися додому живими й неушкодженими чоловікам побажали голова райдержадміністрації Олександр Ус, голова районної ради Станіслав Муха, військовий комісар району Олексій Каланій. […]