![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/02/DSC_00011-36.jpg)
У день одного із найбільших християнських свят – Стрітення Господнього, – яке символізує взаємини Бога й людини, у Полтаві, на площі біля Свято-Успенського собору, пройшов благодійний ярмарок. Його зорганізував Полтавський батальйон небайдужих. Світле дійство відбувалося із благословення архієпископа Полтавського і Кременчуцького УПЦ КП Федора. – Стрітення, зустріч Бога і людини, – це радісне свято. Цього […]