![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/11/Алея-дендропарку-з-ялівцю-звичайного-форма-колоноподібна.jpg)
І бути не може розкішнішого мандрівного маршруту, ніж зацвічений останнім осіннім теплом дендропарк. У тепла цього – свій колір і навіть смак: не змовляючись, ми разом із заступником директора регіонального ландшафтного парку “Нижньоворсклянський”, кандидатом біологічних наук Наталією СМОЛЯР зачерпуємо з кармінового озерця під глодом по пригорщі жарин-намистин. Ягоди розімлілі, соковиті, солодкі… Несподіване частування – ніби […]