![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/11/PA060014.jpg)
У переддень професійного свята – Дня працівника сільського господарства – трудівники ТОВ “Елеватор “Чиста криниця” та ТОВ “Востокстройгаз”, які входять в агрооб’єднання “Чиста криниця”, де засновником депутат обласної ради Юрій Лебедин, традиційно підбивають підсумки року. А він, як стверджує аграрій з великим досвідом і стажем господарської роботи, керівник зазначених сільгосппідприємств Іван Гак, був дуже несприятливим. […]