Полтава – столиця міжнародного економічного форуму

Захід під гаслом “Полтавщина: створюємо разом нові можливості” зібрав у обласному центрі представників іноземних та українських ділових кіл у сферах промисловості, агропромислового комплексу, виробництва екологічної продукції, представників Уряду, міністерств і відомств, урядових дорадчих органів з просування експорту та залучення інвестицій, міських голів, керівників ОТГ, представників іноземних дипломатичних установ, проектів міжнародної економічної допомоги. Для багатьох із них наша область стала відкриттям: як один із найбільших донорів Державного бюджету з величезним промисловим потенціалом, унікальним сільськогосподарським виробництвом. Як область-піонер у втіленні реформи децентралізації.
За словами директора Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер, наш регіон отримав багато пропозицій для співпраці, що стосуються не лише малого та середнього, а й муніципального і великого бізнесів.
У наступному номері “Зорі Полтавщини” – фоторепортаж про подію.

Ольга ЩЕГЛОВА
“Зоря Полтавщини”

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Коментарів до запису: 1

  1. олег сказав:

    говорять окремі депутати що держрегулювання цін на 15продуктів зменшувало ціни .але ж це було дисонансом бо вся решта економіки ринкова і нерегульована по цінам.від цін на комбайни,трактори,солярку,електрику,газ, міндобрив,будматеріалів для с\г.тому з кожною пятирічкою зменш кількість людей які хочуть працювати на городах і полях в селах.бо прибуток мізерний.всі тікають в міста де в рази легше жити.це як до 60-х працювали в колгоспах за трудодні.тобто даром.то тоді і ковбаса в Москві і великих містах по 1.20р була.Бо зарплата не входила в собівартість.потрібно як в США 20млн найбідніших отримують продкарточки на які купують 10продуктів по регульованим цінам. ця система відрізає людей з середнім ,високим і надвисоким доходом від дешевшого продукту.і беруть вони по ринковим цінам, а не за рахунок зменшення прибутку фермерів американських.і в нас теж треба. відрізати людей з відносно новими авто,тобто до 5років,хто їздить в Турцію і тд.тобто це середній клас.або нехай беруть 10соток як при союзі в селі і кормлять себе.може в них буде дешевше ніж на базарі.

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.