Україна – Хорватія – 0:2

Вирішальний матч відбірного етапу ЧС-2018 у групі “І” Україна – Хорватія завершився поразкою нашої збірної – 0:2. Гості агресивно почали зустріч, втім українцям вдалося вирівняти гру і захопити ініціативу. Було багато боротьби, наші співвітчизники здійснили сім ударів у площину воріт, однак забити м’яч так і не вдалося. Хорвати своїх шансів не змарнували. У другому таймі їхній нападник Крамаріч відзначився дублем. Спершу на 62-й хвилині відкрив рахунок ударом у дальній кут, а на
70-й хвилині подвоїв перевагу.
У паралельному матчі збірна Ісландії вийшла у фінальний турнір чемпіонату світу-2018, перегравши команду Косова – 2:0.
Таким чином, збірні України, Туреччини, Фінляндії та Косова завершили боротьбу за ЧС-2018. Збірна Хорватії продовжить змагання у стикових матчах.