Косово – Україна – 0:2

Збірна України в Албанії перемогла команду Косова – 0:2. Гра відбулася за складних умов. За годину до матчу пройшла сильна злива. На полі було майже десять сантиметрів води, відтак стояло питання про затримку або перенесення поєдинку. Проте дощ припинився, вода з поля зійшла, тож інспектори УЄФА дозволили провести гру. У другому таймі негода знову повернулася, але матч усе ж продовжувався.
На 60-й хвилині рахунок відкрив Пакярада, який головою забив м’яч у власні ворота. А на 87-й Ярмоленко подвоїв перевагу синьо-жовтих.
У цьому матчі за збірну України дебютував натуралізований бразилець Марлос. Він замінив на 46-й хвилині Кравця.
У паралельних матчах Хорватія втратила очки у грі з Фінляндією – 1:1, Ісландія розгромила Туреччину – 3:0.
Тож перед заключним, 10-м, туром турнірна ситуація у групі І була такою: Ісландія – 19 очок, Хорватія – 17, Україна – 17, Туреччина – 14, Фінляндія – 7, Косово – 1.
У понеділок пізно ввечері, коли газету було вже здано до друку, збірна України приймала Хорватію. Про перебіг цього матчу ми повідомимо у наступному номері.