“Ворскла” – “Зоря” – 1:1

У десятому турі чемпіонату України з футболу полтавська “Ворскла” вдома приймала луганську “Зорю” – команду сильну й незручну для наших земляків. Приміром, у минулому сезоні “зелено-білі” поступалися їй двічі. У першому таймі звітного поєдинку підопічні Вернидуба виглядали агресивнішими і більш націленими на ворота. На 44-й хвилині їхні зусилля увінчалися успіхом – 0:1. Після перерви “Ворскла” захопила ініціативу. Гості підтримали темп, намагаючись відповідати атакою на атаку. Були моменти у Ребенка і Чеснакова, а потім у Караваєва і Сватка. Кілька разів реальну загрозу воротам колишніх одноклубників створював Громов. Захисники “Зорі” докладали неймовірних зусиль, щоб стримати Коломойця. Це їм вдавалося до 90-ї хвилини, коли форвард “зелено-білих” все ж зумів встановити рівновагу – 1:1.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Ткаченко, Ребенок, Даллку, Чижов, Коломоєць, Матвієнко, Чеснаков, Шарпар, Кадімян (Одарюк, 86), Скляр (Кулач, 76), Пердута.
Результати інших матчів десятого туру: “Зірка” – “Шахтар” – 2:4, “Динамо” – “Верес” – 0:0, “Сталь” – “Олімпік” – 1:1, “Маріуполь” – “Олександрія” – 1:1, “Карпати” – “Чорноморець” – 1:1.