![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_7580.jpg)
Черговий фронтовий маршрут волонтерів ГС “Координаційний центр “Громада Полтавщини” й ГО “АТО – Майдан – Кременчук” проліг Донеччиною – цього разу ближче до Азовського моря, а потім змістився до Мар’їнки. Краяни провідали, привезли необхідні речі й гостинці бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади, Української добровольчої армії та 92-ї окремої механізованої бригади. Традиційно лікар обласної клінічної лікарні […]