Спортивний калейдоскоп

Мотобол
Після перемоги над мачухівською “Дружбою” (Полтавський район) в останній домашній грі сезону та гостьового виграшу у “Поділля” з Кам’янця-Подільського в заключних іграх національної мотобольної першості “Нива” з Вишняків Хорольського району стала чемпіоном України 2017 року. “Восход” із Вознесенська – срібний, “Дружба” – бронзовий призери.
Варто зауважити, що “Ниві”, яка виступає під керівництвом граючого тренера, майстра спорту міжнародного класу Володимира Бойка, нині виповнюється 45 років.
Вільна боротьба
У Глобиному пройшов всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті земляка, майстра спорту, заслуженого тренера України, колишнього президента асоціації армспорту Полтавської області Сергія Олійника.
Участь у змаганнях взяли 6 команд. Перше загальнокомандне місце зайняли борці з Глобинської районної ДЮСШ. Друге дісталося спортсменам з обласного центру, а третє місце розділили збірні Ніжина Чернігівської області та Полтавського району. В особистому заліку кращими у різних вагових категоріях стали Олександр Лісняк, Іван Ільченко, Назар Каплун, Володимир Макогон, Олександр Дігоров, Андрій Лазаренко, Денис Панченко, Богдан Олексієнко. Серед дівчат – Дар’я Пижьянова і Марія Коваленко.
Волейбол
Дві полтавські команди гратимуть у Вищій лізі чемпіонату України з волейболу серед жінок. У новому сезоні 2017/2018 років спортивну честь Полтави захищатимуть ВК “Полтавчанка” і команда СДЮСШОР № 2. Загалом у Вищій лізі змагатимуться 12 команд.
* * *
Переможцем турніру Полтавської районної організації ВФСТ “Колос” з волейболу стала команда “Розсошенці”, друге місце посів колектив “Злагода-Кірове” (село Пальчиківка), трете місце у команди “Терешки”.
Греко-римська боротьба
Традиційний всеукраїнський юнацький турнір із греко-римської боротьби пам’яті Івана Зубковського відбувся у Миргороді. Випробувати свої сили у залі дитячо-юнацької спортивної школи зібралося близько сотні учасників із різних міст Полтавщини, Харкова, Запоріжжя, Києва, Донецької, Дніпропетровської областей. Переможцями стали господарі, друге місце – у харків’ян, третє – у киян. n