Хорватія – Україна – 1:0

Збірна України програла один із ключових матчів у боротьбі за перше місце у своїй відбірній групі до чемпіонату світу 2018 року. У Загребі українці поступилися з мінімальним рахунком Хорватії. Єдиний м’яч на 38-й хвилині забив екс-форвард “Дніпра”, гравець хорватської команди Калінич.
Наставник “синьо-жовтих” Андрій Шевченко зіткнувся зі значною кадровою проблемою. Йому довелося впускати в гру гравця “Шахтаря” Бутка, який у 2017 році не виходив на поле, і Коноплянку. Євгеній у матчі з хорватами зіграв більше часу, ніж за увесь нинішній рік за німецький “Шальке”. І саме відсутність ігрової практики в Коноплянки була вирішальною. Перший тайм нападник відбігав “для галочки”, а наступні 45 хвилин провів відносно раціонально. Втім загалом атаки українців виявлялися неефективними. Моментів для взяття воріт практично не виникало. Хоча в одному епізоді наші співвітчизники були близькими до того, щоб зрівняти рахунок. Штрафний виконав Коноплянка, і Субашич відбив на Ярмоленка, який запустив круглого вище воріт. Отож 1:0. Для Шевченка поразка у Загребі стала першою в його кар`єрі на чолі збірної України та відкинула “синьо-жовтих” на третю позицію у своїй групі.