Автоцистерна КрАЗ-5401Н2 (АЦ-7-40) – новий вітчизняний спецпродукт

Лінійка спецтехніки КрАЗ розширилася з появою нової пожежної автоцистерни КрАЗ-5401(АЦ-7-40) колісної формули 4х2. Спецмашина створена при партнерстві двох вітчизняних виробників – ПАТ “АвтоКрАЗ” та ТОВ “ПК “Пожмашина”. Автоцистерна призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного обладнання та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.
Базою нового пожежного автомобіля послужило перспективне двовісне шасі автомобіля КрАЗ-5401Н2 з компонуванням “кабіна над двигуном”, оснащене 330-сильним дизельним турбонаддувним двигуном Eвро 5, механічною 9-ступінчастою коробкою передач і однодисковим зчепленням. Незважаючи на те, що ця модель універсального шасі з’явилася на “КрАЗі” не так давно, на її базі вже створено багато різної спецтехніки для комунального та дорожнього господарств. Для ДСНС – це перший зразок у безкапотному двовісному виконанні.
За двомісною кабіною автомобіля розташований спеціальний відсік для шістьох осіб бойового розрахунку. Новий пожежний автомобіль КрАЗ-5401(АЦ-7-40) укомплектований обладнанням пожежно-технічного устаткування, яке знаходиться в спеціальних відсіках, що закриваються гофрованими шторками. До складу спецобладнання входять автоцистерна 6,5 кубометра, 500-літровий бак для піноутворювача, пожежний відцентровий насос НЦП-40/100-Р-Р, автономна напівавтоматична вакуумна всмоктувальна система з шиберним електроприводним насосом та інше обладнання, необхідне для ефективного виконання завдань при ліквідації пожеж.
ПАТ “АвтоКрАЗ” розраховує, що новий вітчизняний продукт, який відповідає всім сучасним вимогам, які висуваються до такої спецтехніки, незабаром з’явиться в автопарках підрозділів ДСНС.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.