“Ворскла” – “Зоря” – 1:2

У  20-му турі чемпіонату України з футболу Ліги Парі-Матч полтавська “Ворскла” вдома приймала луганську “Зорю”. Вболівальники сподівалися побачити у першому домашньому поєдинку, після зимових канікул, змістовну й результативну гру своєї команди. На жаль, господарі поля зіграли абсолютно два різних тайми. У першому – пропустили два м’ячі, поступаючись гостям за всіма параметрами. У другій половині зустрічі, тільки після реалізованого Шарпаром на 73-й хвилині пенальті, додали обертів, але врятувати гру не зуміли – 1:2.
Кольори “Ворскли” захищали: Шуст, Ребенок, Чижов, Кравченко, Чеснаков, Хльобас, Шарпар, Мякушко, Загорулько, Ткачук (Одарюк, 62), Пердута.
Результати інших матчів звітного туру: “Дніпро” – “Чорноморець” – 1:1, “Динамо” – “Олімпік” – 1:0, “Карпати” – “Олександрія” – 1:0, “Сталь” – “Зірка” – 3:0, “Волинь” – “Шахтар” – 0:1.