“Шахтар” – “Ворскла” – 2:1

Після зимових канікул продовжено ігри чемпіонату Ліги Парі-Матч. Полтавська “Ворскла” у Харкові зустрічалася із донецьким “Шахтарем”. Гра проходила за прогнозованим сценарієм: “гірники” володіли ініціативою, створювали гострі моменти, а команда Василя Сачка чекала свого шансу в контратаці. І на 27-й хвилині гості такий момент використали, відзначився Хльобас – 0:1.
Господарі додали обертів. Але наші земляки вміло стримували їхній натиск до 62-ї хвилини, коли Ісмаїлі потужно прострілив з флангу, і м’яч з рикошетом від Коваленка і Чеснакова опинився у воротах – 1:1. Далі “Ворскла” мужньо продовжувала тримати оборону. Втім на останній хвилині матчу Феррейра, вдало зігравши на добиванні, приніс перемогу своєму клубу – 2:1.
Кольори “Ворскли” у цьому поєдинку захищали: Шуст, Даллку, Чеснаков, Пердута, Ткачук, Мякушко (Кунєв, 62). Шарпар (Зарічнюк, 80), Кравченко, Ребенок, Хльобас, Одарюк.
Результати інших матчів 19-го туру: “Чорноморець” – “Карпати” – 1:0, “Зірка” – “Дніпро” – 1:1, “Зоря” – “Динамо” – 1:2, “Олімпік” – “Сталь” – 0:0, “Олександрія” – “Волинь” – 6:0.