![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMGP3222.jpg)
Третє пленарне засідання 11-ї сесії обласної ради сьомого скликання провів голова облради Олександр Біленький (БПП). У роботі сесії взяв участь голова обласної державної адміністрації Валерій Головко. Перед початком вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Донбасі земляків Едуарда Зебіна та Олександра Лукаша. Традиційно відбулося нагородження полтавців – із нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування, […]