Поступилися принциповому супернику

У  Києві відбулося центральне протистояння 22-го туру в другій лізі. Місцева команда “Оболонь-Бровар” приймала свого турнірного сусіда – кременчуцький “Кремінь”. До звітного протистояння команди розділяли чотири очки. Зустрічалися прямі конкуренти, тож у разі успіху підопічні Свистуна могли впритул наблизитися до другої сходинки. На жаль, цього не сталося.
Гру активніше розпочали господарі. На 29-й хвилині гості “провалилися” у захисті й пропустили перший м’яч. Наприкінці тайму “пивовари” мали можливість подвоїти свою перевагу, але гравець “Оболоні” у ворота не влучив. На початку другої 45-хвилинки арбітр матчу вилучив Курелеха, і наші земляки залишилися у меншості. Незважаючи на це, на 73-й хвилині Борзенко після навісу зі штрафного ударом головою зрівняв рахунок. Проте невдовзі кияни ще двічі “розписалися” у воротах “Кременя”. У підсумку кременчужани поступилися – 1:3.
У турнірній таблиці наші земляки продовжують посідати третє місце, відстаючи від лідера на 9 очок.