“Ворскла” – “Динамо” – 2:2

17  років тому полтавська “Ворскла” зіграла один з найкращих матчів у своїй історії. Підопічні тодішнього головного тренера команди Віктора Пожечевського у Полтаві вперше в історії перемогли київське “Динамо” з рахунком 4:3. Після цієї поразки  від “Ворскли” похитнулися позиції в команді київського “Динамо” Йожефа Сабо. У 2010-му з фіаско – 1:3 – у Полтаві розпочалося піке Валерія Газзаєва. Торік рахунок 0:1 у виїзній зустрічі з “Ворсклою” став першим передвісником відставки Юрія Сьоміна. У звітному матчі “динамівці” врятувалися від поразки вже у компенсований час.
Василь Сачко на місце центрфорварда з початку матчу відрядив македонця Адіса Яховіча. І це згодом спрацювало. До 15-ї хвилини йшла рівна гра, без гольових моментів та ударів по воротах. Розважалися лише київські вболівальники – “ультрас”, використовуючи піротехніку та вогняні елементи. Далі полтавці почали більше нервувати, частіше втрачати м’яч і порушувати правила. Перший небезпечний момент мав Ідеє, але з вигідної позиції пробив вище воріт. А згодом відмінно спрацювала контратака “зелено-білих”. Громов робить пас далеко вперед, голкіпер “Динамо” виходить з воріт, але його випереджає саме Яховіч і технічно перекидає Коваля – 1:0! Дванадцять з половиною тисяч глядачів шаленіють від радості. На 40-й хвилині “біло-блакитні” відігралися. Комбінація Гусєв-Ярмоленко-Беланда спрацювала. Після удару останнього м’яч опинився у наших воротах. На останній хвилині тайму арбітр за гру рукою призначає пенальті у ворота “Динамо”. Удар виконав Громов – 2:1. На початку другої 45-хвилинки рефері за неспортивну поведінку вилучає Ідеє, і “Ворскла” отримує чисельну більшість. Міщенко одразу ж міг забивати третій гол, але влучив у кіпера гостей. Після вилучення кияни продовжують володіти територіальною перевагою, але господарі грамотно захищаються і небезпечно контр-атакують. Тривало це до призначення компенсованого часу. Не витримали чотири хвилини. Втрата концентрації в обороні, й Аруна рахунок знову зрівняв – 2:2. Сім матчів поспіль суперники до цього не грали внічию. Після фінального свистка вболівальники ще довго дякували гравцям за самовіддачу на полі, забиті м’ячі й хорошу гру.
У звітному матчі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Курілов, Даллку, Сапай, Чеснаков, Маркоскі, Ребенок, Міщенко (Скляр, 83), Громов, Яховіч (Янузі, 71).
Результати інших матчів 11-го туру: “Зоря” – “Волинь” – 2:0, “Металург” Д – “Шахтар” – 2:2, “Дніпро” – “Чорноморець” – 2:0, “Іллічівець” – “Говерла” – 0:1, “Карпати” – “Таврія” – 2:1, “Металіст” – “Металург” З – 3:2.
Наступний матч “Ворскла” проведе у п’ятницю,             4 жовтня, у Сімферополі, де гратиме з місцевою “Таврією”.

Турнірна таблиця станом на 1. 10. 2013 р.

6. “Ворскла”     11     4     5     2     17 – 16     17
7. “Зоря”           11       4            3          4              15 – 11           15
8. “Металург” Д    11     4     2     5     15 – 17     14
9. “Іллічівець”    11     4     1     6       8 – 10     13
10. “Севастополь”    10     3     4     3     14 – 16     13
11. “Карпати”    11     3     4     4       9 – 12     13
12. “Волинь”    11     3     3     5     10 – 19     12
13. “Говерла”     11     3     1     7     11 – 16     10
14. “Арсенал”    10     2     1     7       7 – 18        7
15. “Металург” З     11     1     3     7     12 – 18        6