Сім м’ячів і чотири вилучення

Всі шість домашніх поєдинків у чемпіонаті другої ліги ФК “Тернопіль” у цьому сезоні вдома виграв. Гра з “Полтавою” на Кубок мала показати серйозність зазіхань команди Івегеша на підвищення у класі. Ілля Близнюк залишив у запасі Кучинського, Зеленевича, Хобленка, Турчанова, Шевчука і Шавріна. Замість них на поле вийшли Борисенко, Каськов, Коваленко, Нурідінов, Скороходов і Фаворов. “Полтава” повела у рахунку вже на початку матчу, відзначився Нурідінов, але господарі швидко відігралися. Решта подій – у другому таймі та овертаймі. 52-га хвилина – 2:1. Шевчук – два попередження (вилучення). 85-та – Фаворов, 2:2. Арбітр компенсує аж вісім хвилин, і команди ще по м’ячу забивають (у нас – Шаврін з пенальті), 3:3. Настає овертайм, а з ним – і вилучення Даценка і Деркача. Скільки там наших вже залишилося? І не вистояли. Наші друголігові опоненти вирвали перемогу – 4:3.
У звітній грі кольори ФК “Полтава” захищали: Борисенко, Чеботаєв, Даценко, Скороходов (Шевчук, 56), Коваленко, Нурідінов (Шаврін, 53), Семененко, Цапій, Деркач, Каськов, Фаворов.