Перемога і нічия

Команди, що представляють Полтавщину в другій лізі, зіграли матчі 11-го туру. Вони принесли такі результати:
“Енергія” (Миколаїв) – “Гірник-Спорт” (Комсомольськ) – 1:2.
Нещодавно ці суперники грали в турнірі за Кубок України. Тоді у Комсомольську перемогли “енергетики” – 2:1. Тож природно, що наші земляки намагалися взяти реванш. Минулий тур комсомольчани пропускали згідно з календарем. Команда господарів дуже вдало грала на власному полі (4 матчі – 12 очок). Але “Гірник-Спорт” цю статистику їм дещо зіпсував. Комсомольчани взяли реванш, продемонструвавши вагомі бійцівські якості й нестримне бажання перемогти, хоча і поступалися після першого тайму – 0:1. На 61-й хвилині рахунок ударом з 23-х метрів зрівнює Горобець, а згодом зі штрафного красиво і невідпорно пробиває Гречка – 2:1.
“Карлівка” – “Кристал”           (Херсон) – 0:0.
Карлівська команда продовжує перебувати у пошуках стабільності. Херсонці до цього матчу не вигравали вже            вісім матчів поспіль. Звітний поєдинок закінчився нульовою нічиєю.
“Кремінь” (Кременчук) згідно з календарем у цьому турі не грав.
Матчі 12-го туру відбулися у понеділок, 16 вересня, увечері.