Неочікувана поразка

В  історії взаємин “Полтави” й “Нафтовика-   Укрнафти” перед звітним поєдинком майоріли тільки двійки. 2 матчі зіграли, 2 нічиї, по  2 м’ячі забили і по 2 пропустили. У цьому сезоні “Нафтовик-Укрнафта” краще грає вдома. На виїзді ж підопічні Євгена Яровенка до двобою з “Полтавою” здобули лише два очки у п’яти матчах. І ось вписано нову сторінку. Вболівальників на полтавському стадіоні “Локомотив” зібралося небагато. Можливо, через те, що після звітного матчу в обласному центрі грала ще й “Ворскла”. Або ж можливий дощ відлякав. “Полтава” у цьому матчі неочікувано програла, а “Нафтовик” здобув першу перемогу на виїзді у сезоні. Футболісти розпочали досить агресивно. Вже на 5-й хвилині гості повели в рахунку. Захисник полтавців невдало скинув м’яч на свого воротаря, і Зайчук, випередивши Кучинського, забив гол. Команди демонстрували швидкий, комбінаційний футбол. Активно використовували фланги і часто били по воротах. У другому таймі два хороших моменти у “Полтави” мав Шевчук, але Лавренюк був на висоті. А відзначився дуже активний Хобленко. Вийшовши сам на сам із воротарем “Нафтовика”, він не схибив. Тридцять хвилин, що залишилися, гравці провели у взаємних атаках. Господарі до перемоги були навіть ближчими, а забили гості. За  4 хвилини до завершення гри після кутового головою вражає ворота полтавців центральний захисник гостей Бояринцев. Ось так неочікувано “Нафтовик-Укрнафта” здобув перемогу на виїзді – 1:2.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Кучинський, Цапій, Даценко, Жданов, Зозуля (Чеботаєв, 85), Турчанов (Зеленевич, 46), Семененко, Шаврін, Насібулін (Скороходов, 55), Шевчук, Хобленко (Каськов, 74).
Наступний матч – у п’ятницю, 20 вересня: “Динамо-2” – “Полтава”.