П’ять “гірчичників” за один матч

Олександрійці після приходу на тренерський місток Володимира Шарана у рідних стінах грають потужно і результативно. До звітного матчу господарі виграли всі домашні поєдинки із загальним рахунком 9:3 (в середньому забивали по три м’ячі за гру). “Полтава” вже протягом дев’яти виїзних матчів не вигравала. Причому в п’яти з них наші земляки не вражали ворота суперників. Так сталося і цього разу, але “Олександрія” забила нам лише один м’яч. У першому таймі господарі мали незначну територіальну перевагу. Небезпечні моменти почали виникати з середини тайму. Полтавці навіть забили, але з офсайда. А на 32-й хвилині
у власному штрафному майданчику порушив правила Лугачов. Із пенальті забив сам постраждалий – Грицук. Після цього олександрійці посилюють тиск на ворота Кучинського, і останньому доводиться працювати не покладаючи рук (до речі, Максима після матчу визнали кращим гравцем у складі нашої команди). У другому таймі “Олександрія” мала нагоду відзначитися наприкінці матчу, але наш захист і воротар вдруге цього “жовто-чорним” не дали. Нападники “Полтави” також мали нагоду відзначитися у контратаках, але, як зазначив головний тренер Ілля Близнюк на післяматчевій прес-конференції, їм не вистачило майстерності. Отож “Полтава” хоча й мінімально, але знову програла на виїзді. Наші футболісти “заробили” п’ять жовтих карток. Як наслідок – наступний матч пропустить Андрій Деркач.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Кучинський, Чеботаєв (Цапій, 46), Даценко, Жданов, Зозуля, Деркач (Турчанов, 57), Семененко, Насібулін, Шевчук (Нурідінов, 82), Скороходов, Лугачов (Коваленко, 75).

Турнірна таблиця станом на 3 вересня ц. р.