“Говерла” – “Ворскла” – 1:2

Наша команда вийшла в лідери за кількістю очок, набраних у виїзних матчах. Коли “Ворсклу” тренував Микола Павлов, “зелено-білі” поставили чимало приємних футбольних рекордів для себе. І ось ця своєрідна естафета триває. При Василеві Сачку “ворскляни” також вписують блискучі сторінки до своєї історії.
Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний перед матчем схвально відгукнувся про гру наших земляків і зазначив, що не буде випадковістю, якщо полтавці у цьому сезоні здобудуть право грати в єврокубках. “Ворскла” кілька днів до гри проводила по два тренування на день. Тож цікаво було подивитися, в якому функціональному стані вона перебуває. “Говерла” перед матчем підсилилася колишнім “ворсклянином” Пуканичем та екс-нападником “волинян” Бабирьом.
Обидві команди розпочали гру дуже спокійно. Господарі намагалися діяти через фланги, але повільно й прямолінійно. Та й Непогодов удало діяв у власному штрафному майданчику. “Ворскляни” теж переважно шукали шляхи до воріт суперника по бровці. Активно проти своїх колишніх колег діяв технічний Міщенко, на якому ужгородці частенько фолили. І це далося взнаки. На 22-й хвилині після удару зі штрафного м’яч влучив у каркас воріт “Говерли”, відскочив до Янузі, Ахмед зробив пас на Громова, і Артем відкрив рахунок. А через чотири хвилини “Ворскла” забила другий м’яч. Сапай пройшов по флангу, навісив, і цього разу вже Янузі ударом голови вразив ворота суперника. Ужгородці стали відіграватися і мали кілька стандартів, але виконували їх неточно або влучали у наших гравців. Господарі забили через десять хвилин після перерви. Гольову ситуацію створили Балашов та Іканде. Далі “Говерла” намагалася рахунок зрівняти, але це їй не вдалося. У підсумку “ворскляни” здобули чергову перемогу на виїзді.
P.S. Після матчу на офіційному сайті ФК “Ворскла” з’явилася інформація про те, що полтавці нарешті знайшли собі нападника. Ним виявився 26-річний македонець Адіс Яховіч, який перейшов зі швейцарського “Віля”. До своїх нових одноклубників гравець приєднається після повернення з табору збірної Македонії.
У звітній грі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута (Лагос, 62), Курілов, Даллку (к), Сапай,  Дедечко, Чеснаков, Ребенок, Міщенко (Скляр, 86), Громов (Сілюк, 69), Янузі.
Результати інших матчів 8-го туру: “Таврія” – “Металург” З – 3:1, “Шахтар” – “Металіст” – 1:1, “Севастополь” – “Карпати” – 1:0, “Зоря” – “Арсенал” – 4:0, “Волинь” – “Металург” Д – 1:0, “Чорноморець” – “Іллічівець” – 1:0, “Динамо” – “Дніпро” – 1:1.
Наступний матч наші футболісти зіграють вдома із ФК “Севастополь”.
Турнірна таблиця станом на 3 вересня ц. р.