Поступилися на “Донбас Арені”

Не менш ефектним був “постріл” із далекої відстані Романа Безуса, який прийняла поперечина. Після цього “гірники” поступово, а до кінця першого тайму остаточно, заволоділи ініціативою. Гол, який забили господарі на 51-й хвилині, став результатом вдалих комбінаційних дій донецьких бразильців. Фернандіньйо пройшов по правому флангу і зробив простріл у штрафний майданчик, а Дентіньйо залишалося лише підставити ногу. Наприкінці зустрічі співавтор забитого м’яча отримав травму і був змушений залишити поле. Ліміт замін “Шахтар” використав, а тому команда залишилася в меншості, та гості цим шансом не скористалися.

Варто нагадати, що “Ворскла” втретє грала на “Донбас Арені” й утретє поступилася з однаковим рахунком – 0:1. Щоправда, цього разу гра була справді бойовою, і напруга трималася до фінального свистка. Величезна заслуга в тому, що полтавці поступилися з мінімальним рахунком, належить воротарю Сергію Долганському, який відбив більше десятка ударів. На післяматчевій прес-конференції головний тренер “Ворскли” Микола Павлов відзначив удалий дебют молодого захисника нашої команди Євгена Ткачука.

У звітному матчі “Ворскла” грала в такому складі: Долганський, Ткачук, Матвєєв, Курилов, Селін, Чеснаков, Краснопьоров, Кривошеєнко, Безус, Ребенок (Громов, 74), Янузі (Баранник, 82).

Турнірна таблиця станом на 20.09.2011 р.