Поразка, за яку не соромно

У матчі чергового туру Прем’єр-ліги полтавська “Ворскла” зустрічалася у Києві з “Динамо”. На 26-й хвилині зусиллям форварда Мораєса господарі відкрили рахунок. Через чотири хвилини Буяльський вдало замкнув пас з флангу у виконанні Дениса Гармаша – 2:0. Втім, поступаючись у рахунку, “ворскляни” все ж докладали зусиль, щоб врятувати гру, час від часу створюючи небезпечні моменти біля воріт столичних футболістів. Врешті на 57-й хвилині Чеснакову вдалося відквитати один пропущений м’яч. Далі команди грали на зустрічних курсах, але забитих м’ячів у цій грі вболівальники більше не побачили. Отож 2:1 – поразка, за яку не соромно.
У звітній зустрічі за “Ворсклу” грали: Ткаченко, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Скляр, Чеснаков (Кулач, 78), Кадимян (Одарюк, 73), Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Кобахідзе, 85).
Результати інших матчів п’ятнадцятого туру: “Верес” – “Зірка” – 0:0, “Олександрія” – “Чорноморець” – 0:0, “Маріуполь” – “Шахтар” – 1:3, “Сталь” – “Карпати” – 0:0, “Олімпік” – “Зоря” – 3:3.