![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/10/IMGP2163.jpg)
Чергова, десята, сесія обласної ради відбулася 29 вересня. Вів пленарне засідання голова облради Олександр Біленький (БПП). Напруга знову відчувалася ще на підступах до сесійної зали: перед входом стояли люди із транспарантами з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги. У залі плакатів (від виготовлених на замовлення банерів до обписаних шматків шпалер) та інформаційних приводів до них […]