Хорольці – чемпіони світу

У  Харкові відбувся чемпіонат світу з кемпо-карате та кобудо, який провела міжнародна федерація з цих видів спорту. Змагалися понад 700 учасників. Команда Хорольської районної ДЮСШ виборола 7 медалей: по три золоті й срібні та одну бронзову. Чемпіонами світу стали: кандидат у майстри спорту з трьох видів – кемпо-карате, боїв без правил та кікбоксингу, неодноразовий переможець європейських і всеукраїнських турнірів Максим Крат, який має загалом понад 30 нагород, Сергій Дрозд та Артем Дацюк. Останні отримали й срібні нагороди разом з Артуром Дацюком. Бронзову медаль завоював Віктор Брижко. Підготував юних хорольців до відповідальних змагань досвідчений тренер Олександр Савін.
У Хоролі приміщення спортшколи немає. Тренуються спортсмени на базі місцевої гімназії, де завдяки сприянню директора Миколи Копайгори в підвальному приміщенні виділили кімнату для рингу.