Матч пам’яті Олега Бабаєва

У  Полтаві на стадіоні “Ворскла” ім. Олексія Бутовського відбувся товариський матч пам’яті загиблого президента “Ворскли” Олега Бабаєва. Ветерани полтавської “Ворскли” зустрічалися з ветеранами інших вітчизняних клубів, багато з яких свого часу виступали за збірну України.
Уже на п’ятій хвилині легенда полтавського футболу Шарій розпечатав ворота гостей. У другій половині поєдинку, на 48-й хвилині, Яшкін встановив рівновагу, а на 59-й нинішній наставник “Ворскли” Сачко вивів свою команду вперед – 2:1.
“Зелено-білі” кольори захищали: Остапенко, Попов, Медведєв, Піддубний, Коновальчук, Краснопьоров, Мелащенко, Марченко, Шарій, Сачко, Чуйченко. На заміну виходили: Кислов, Ходирєв, Брагинець, Поляков. Тренер: Віктор Пожечевський.
За команду суперника грали: Романенко, Самойлов, Рац, Оксімець, Беженар, Венглинський, Яремчук, Косовський, Яшкін, Цихмейструк, Саленко. На заміну виходили: Яшкін, Мороз, Коновалов, Гольдін. Тренер: Володимир Лозинський.