“Ворскла” – “Олександрія” – 0:1

Усі турнірні завдання в українському чемпіонаті було вирішено до початку заключного 26-го туру. Відтак, зіграні шість матчів мали лише символічний характер. Полтавська “Ворскла” вдома приймала ФК “Олександрія”. Обидві команди провели гарний сезон, досягнувши успіхів. “Олександрія” вперше в своїй історії протоптала собі стежину до Ліги Європи, а “Ворскла” вдруге поспіль фінішувала в п’ятірці кращих команд країни. Тож звітний матч був своєрідним колом пошани для обох його учасників. Ще одна родзинка цього протистояння – проводи на заслужений відпочинок багаторічного капітана “Ворскли” Арменда Даллку.
Почали колективи досить обережно. “Олександрія” добре захищалася, а “Ворскла”, схоже, й не намагалася загострити гру. Цілком закономірним результатом цієї зустрічі була б нульова нічия. І все ж гості спромоглися забити на 40-й хвилині. Допоміг їм у цьому рикошет. “Зелено-білі” могли відігратися ще в першому таймі, але Шиндер не реалізував вихід сам на сам із голкіпером гостей.
У другій половині зустрічі “Ворскла” теж створила кілька гострих моментів біля воріт “Олександрії”. Втім рахунок так і залишився незмінним – 0:1.
У звітному поєдинку за наших земляків грали: Непогодов, Сімінін, Даллку, Довгий (Ковпак, 73), Ткачук, Шиндер, Чеснаков, Коломоєць, Бартулович (Ребенок, 66), Дитятьєв, Хльобас.
Результати інших матчів заключного туру: “Говерла” – “Волинь” – 1:4, “Сталь” – “Чорноморець” – 0:1, “Металіст” – “Динамо” – 1:4, “Дніпро” – “Олімпік” – 1:1, “Шахтар” – “Зоря” – 2:3.