“Динамо” – “Манчестер Сіті” – 1:3

У  Лізі чемпіонів відбулися перші поєдинки 1/8 фіналу. Київський ФК “Динамо” вдома приймав англійський “Манчестер Сіті”. Для наших футболістів цей матч став першим офіційним поєдинком у 2016 році. На жаль, старт виявився невдалим. Гості з перших хвилин захопили ініціативу на полі й у першому таймі реалізували її у двох забитих м’ячах. На 15-й хвилині Агуеро відкрив рахунок, на 40-й – Сільва подвоїв. У перерві Ребров замість Теодорчика випустив більш технічного та швидкого Мораеса, який додав гостроти у діях київських футболістів. Два непоганих моменти – відзначитися мав Ярмоленко. Загалом кияни пришвидшили темп, гол назрівав. І врешті на 59-й хвилині Буяльський змусив капітулювати голкіпера гостей – 1:2.
Здавалося б, інтрига збереглася, однак у “Динамо” більше нічого серйозного не виходило на вістрі атаки. Далися взнаки і втома, і пауза у чемпіонаті. Гості теж подій не форсували, проте забили третій гол у ворота “Динамо”. Отож поразка – 1:3. Відтак у “Динамо” залишаються ілюзорні шанси потрапити у наступний раунд змагань. Матч-відповідь відбудеться в Англії 15 березня.