![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0406.jpg)
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в Полтаві відбулося кілька тематичних заходів. Минулої суботи заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко зустрілися з представниками обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Грамотами, нагрудними знаками й медалями нагородили […]