“Дніпро” наостанок гримнув дверима

У  матчі завершального туру групового турніру Ліги Європи у дніпропетровського “Дніпра”, який приймав норвезький “Русенборг”, було лише одне завдання – реабілітація перед власними уболівальниками.
І його “дніпряни” виконали сповна. Спочатку проявив себе голкіпер господарів Бойко, який парирував пенальті й відбив ще кілька небезпечних ударів норвежців, які у першій половині першого тайму володіли ініціативою на полі. “Дніпро” почав атакувати десь із 30-ї хвилини. І відразу забив, відзначився Матеус. Він же і подвоїв рахунок уже у другій половині зустрічі, на 60-й хвилині. Завершальну крапку в цьому матчі поставив на 79-й хвилині Шахов – 3:0. Отож “Дніпро” переконливо переміг в останньому матчі й наостанок гримнув дверима в Лізі Європи, звідки команда за результатами групового турніру вибула із подальшої боротьби.