Дякую за довіру – “Свобода” не підведе!

Шановна громадо! Насамперед від імені великої дружної родини побратимів-свободівців хочу подякувати вам за підтримку на виборах до місцевих рад, які відбулися 25 жовтня! Незважаючи на чорні технології конкурентів, підкупи та провокації, ви зуміли зробити усвідомлений вибір.
Так, на превеликий жаль, Полтава цього року не отримає міського голову-націоналіста, готового не лише зробити обласний центр успішним та зручним для життя, але і наповнити справжнім українським змістом. Що ж, очевидно, цю вершину полтавцям іще доведеться підкорити. Це неодмінно буде у недалекому майбутньому! Але Ковалівка знову обрала голову-націоналіста, тим показавши приклад Полтаві. Отже, кредит довіри до свободівців є, і вони свого обличчя перед громадою не втратили. Принагідно хочу відзначити, що полтавська громада вже зробила крок уперед і вперше обрала до рад різних рівнів націоналістів – навіть на рівні міста і на рівні області. Люди нарешті зрозуміли, що обирати до влади слід не перефарбованих брехунів та багаторічних бюрократів, а справжніх патріотів України, готових захищати її і на барикадах революції, і на передньому краї воєнного фронту.
У Полтавській обласній раді завдяки вашим голосам, відданим за кандидатів від “Свободи”, вперше в історії нашої області буде сформована націоналістична фракція, яку очолить добрий козарлюга, боєць “Азову” Анатолій Ханко. Семеро депутатів-націоналістів роботою на сесіях і активністю у міжсесійний період обов’язково доведуть, що ви не помилилися у своєму виборі. І, дивись, на наступних виборах ми обов’язково матимемо у облраді націоналістичну більшість!
Також вперше з’явиться фракція “Свободи” у Полтавській міській раді. Тут буде кому повоювати за ваші права, адже очолить фракцію молодий, але вже досвідчений політик і націоналіст Юліан Матвійчук, артилерист полку “Азов”. Разом із ним до ради увійшли іще шість депутатів-свободівців, серед яких і один із перших добровольців, боєць легендарного “Айдару” Тарас Синяговський. Так, у майбутній міській раді не буде голови-націоналіста, натомість буде націоналістична фракція, яка не дасть можливості чинити беззаконня так, як це було у минулі роки. Наші депутати стануть тією молодою кров’ю, яка зрештою оздоровить великий організм міста і допоможе оновити улюблену усіма нами Полтаву.
Як я вже згадував, не розчарувались у “Свободі” й у рідній для мене Ковалівці. Олександр Бублик вдруге отримав величезний кредит довіри від односельців і обраний сільським головою. Він же пройшов до Полтавської обласної ради, показавши найкращий результат з усієї області. Втім, залишати Ковалівку Олександр Бублик не планує, тому поступився місцем у раді Тетяні Микуці. А сам надалі працюватиме на користь Ковалівки, підтверджуючи гасло: “Свобода” при владі – порядок в громаді!”
Для мене ці вибори вже позаду. Але попереду – сила-силенна роботи. Для вас, полтавці, і разом із вами. Адже ми, свободівці, – не популісти і не пустодзвони. Хоча я й не став цього разу міським головою, проте написану мною програму буду покроково втілювати у життя. Через внесення пропозицій через наших депутатів, за допомогою запровадження своїх ініціатив, заручившись підтримкою полтавської громади. Ми не залишимо район та місто на поталу бандюкам та “половинкам”, адже їх цікавить лише власна кишеня, а нам потрібний квітучий і багатий Полтавський край!
Тож – до праці, шановне товариство! Із вогнем у серці, із впевненістю у власних силах, із вірою в Україну ми зможемо усе! Лише разом, гуртечком, наведемо порядок і в Полтаві, й у області, й у власній державі! Слава Україні!

Юрій БУБЛИК,
народний депутат України
(ВО “Свобода”) .
(Друкується у порядку, визначеному Законом України “Про статус народного депутата України”).

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.