Збірна України здобула омріяну путівку

Збірна України нарешті розірвала зачароване коло раунду плей-оф. Наставник словенської збірної Сречко Катанец пообіцяв, що у матчі-відповіді (після поразки – 0:2 – у Львові) його збірну не впізнають. Тож у першому таймі вирішального матчу гри справді складалося враження, що наша команда вийшла грати виключно на утримання рахунку. Матч розпочався на емоціях, а це й не дивно, адже на кону – вихід у фінальну частину чемпіонату Європи. Вже до 5-ї хвилини обидві команди отримали по жовтій картці. А на 11-й хвилині господарі забили – відзначився Цесар. Словенці продовжували атакувати, втім по-справжньому гострих моментів створити їм не вдалося. У другому таймі обидві команди мали можливість змінити рахунок. Зробити ж це під завісу гри вдалося українцям. Ярмоленко на останніх секундах матчу поставив останню крапку, остаточно поховавши надії словенських вболівальників, – 1:1. За сумою двох поєдинків раунду плей-оф збірна України здобула омріяну путівку в фінальну частину чемпіонату Європи-2016.
Жеребкування групового етапу відбудеться 12 грудня цього року.